Transformuj své emoce a energii

v 10dílném online kurzu léčení zvukem Andrease Goldemanna

Do léčení zvukem se pustíme všichni společně 12. 6. 2023, tak si pospěš a buď u toho!

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Unikátní 10dílný kurz léčení zvukem

Ve webináři ti Andreas umožnil na vlastní kůži zažít jedinečný způsob uzdravování energetických zranění.

Teď nastal čas krok za krokem kompletně transformovat své emoce i energii! Přidej se k nám a…

Zažehni svou intuici

Intuice je tvou přirozenou součástí, kterou máš pořád k dispozici. Spoj se s touto tajemnou částí sebe sama a dovol jí uzdravit tvé emoce.

Načerpej novou energii

Negativní myšlenky a emoce se nám zachycují ve tkáních a auře. Rozpusť všechna emoční zranění, která ti uvízla v těle.

Vědomě tvoř svůj život

Rozšiř díky Andreasovu léčení zvukem své vědomí a nech do něj vstoupit své nejtajnější sny, aby se mohly stát skutečností.

Zajisti si svou slevu

Teď můžeš mít svou energetickou lékárničku vždy po ruce v pohodlí tvého domova!

Využij naši časově omezenou speciální nabídku:

Nyní jen 199 €

místo běžné ceny 499 €

Co najdeš v kurzu Domácí energetická lékárnička

Na fyzická zranění a neduhy máme lékárničku s léky a obvazy, ale ty teď můžeš mít vlastní domácí energetickou lékárničku na ošetření emocí a doplnění hladiny energie.

Leave Blank

1. kapitola: Seznam se s Domácí energetickou lékárničkou

V úvodu ti Andreas vysvětlí, k čemu tento kurz léčení zvukem slouží. Poví ti, pro koho je kurz určen, jak se uvolnit, spojit se s intuicí a využít zvuk k léčení. V každé lekci Andreas zpívá, aby ti ukázal, jak zvuk léčí.

2. kapitola: Jak překonat strach

Uvědomíš si, jak strach brání vědomému tvoření a vede k odpojení od života. Andreas ti dodá odvahu, ať navážeš spojení se svým vědomím, které ti umožní se správně rozhodovat.

3. kapitola: Jak zvládat stres & uvolnit negativní energii

V této kapitole Andreas hovoří o tom, jak stres a starosti zeslabují proudění naší energie a způsobují bolest a nemoci, a jak uvolnit negativní energii. Také ti vysvětlí, proč je důležité převzít zodpovědnost za svůj život.

4. kapitola: Jak se vyrovnat se zármutkem

Andreas se zamýšlí nad zármutkem, jak překonat dlouhotrvající žal, přenést se přes odpor ke změně a žít plně v přítomnosti. Sdílí svůj vlastní zážitek smrti a co se stane po ní.

5. kapitola: Sebekritika, sebeláska, sebeúcta a autentický život

Andreas učí, jak žít autenticky a mít se rád. Zaměřuje se na to, jak se odpoutat od vnějších vlivů, opustit zastaralou představu o sobě nebo roli, kterou jsme si udělili, a plynout s přirozenými rytmy života.

Leave Blank

6. kapitola: Jak překonat bezmoc a bezradnost

V této kapitole se zamyslíš, odkud pramení bezradnost a pocit bezmoci. Co je vyvolává, jak tě mohou ovlivnit a jak je zdolat. Andreas také zmíní psychický tlak, který na nás vyvíjí současné sdělovací prostředky, a proč je pro tvé zdraví nezbytné začlenit alternativní léčení do tvého životního přístupu.

7. kapitola: Jak zvítězit nad rezignací & depresí

Setkáš se se svou duší a uvědomíš si božskou jiskru, která plane ve tvém nitru, a tak pevněji zakotvíš v přítomnosti a začneš s láskou rozmýšlet a plánovat svou budoucnost. Naučíš se, jak se znovu stát hlavním aktérem svého života.

8. kapitola: Jak pustit obavy a přestat se podceňovat

V této kapitole si začneš připouštět své možnosti, nalezneš odvahu a sebedůvěru. Díky tomu budeš přistupovat ke každodenním výzvám s novou jistotou a budeš jimi proplouvat s větší lehkostí.

9. kapitola: S laskavostí k sobě sama

Začneš se podporovat a dokážeš se za sebe plně postavit. Uvědomíš si, že jsme si všichni společně na celém světě rovni, a naučíš se, jak přijímat všechno, co je pro tebe v životě dobré a možné.

10. kapitola: Život je dobrý

Otevřeš se plynutí a velkoleposti života. Začneš cítit, kolik lásky, soucitu a podpory máš dispozici v každém okamžiku života. Tak jako v předchozích kapitolách i tentokrát Andreas využije svůj hlas, aby ti předvedl, jak to funguje.

Pospěš si, speciální cena platí jen krátce!

Získej tento intenzivní kurz za zvýhodněnou cenu

199 €

místo běžné ceny 499 €.

Můžeš také zaplatit ve 4 pohodlných splátkách po 50 €.

Co obsahuje kurz
Domácí energetická lékárnička

Čeká tě hluboké léčení zvukem, při kterém uzdravíš celou škálu emocionálních e energetických zranění a zharmonizuješ svou energii. A navíc tě v léčení a uskutečňování života tvých snů podpoří další světoznámí mentoři v exkluzivních bonusech.

10dílný online kurz

10dílný online kurz Domácí energetická lékárnička s Andreasem Goldemannem ti pomůže kompletně transformovat tvé emoce i energii! Dostupný s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.

Audiokniha

Stáhni si všechny audionahrávky kurzu a poslouchej je, kdykoli a kdekoli se ti hodí!

Živé vysílání s Andreasem Goldemannem

Setkej se s Andreasem na online živém vysílání, kde ti zodpoví všechny tvé otázky. Během vysílání se lépe naladíš na energii kurzu a propojíš se s celou skupinou! Celé vysílání bude tlumočeno do češtiny.

Celková hodnota 695 €

A navíc získáš tyto exkluzivní BONUSY…

Frank Kinslow: Změň své vnímání – Jak ovlivnit vývoj těla, mysli & ducha

Frank se s tebou podělí o jednoduché cvičení, při kterém ti ukáže, jak může změna vnímání ovlivnit tvé zdraví, postavit tě na vlastní nohy a vyvést tě z osobní krize. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.

Hodnota 67 €

Andreas Goldemann: Osvobození srdce 

Vytvoř si spolu s Andreasem energetickou mřížku a harmonizuj ji s polem svého srdce. Prohloubíš tak své spojení s životem. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.

Hodnota 47 €

Tulku Lobsang Rinpočhe: Buddhistické tipy na každý den

Buddhistický mistr Tulku Lobsang s tebou sdílí praktické tipy a techniky, které ti pomohou v každodenním životě objevit tvou pravou podstatu, nalézt moudrost a dosáhnout probuzení. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.

Hodnota 47 €

Andreas Goldemann: Otevřené srdce nezná strach

Nauč se překonat kroužící myšlenky a strachy a lépe cítit a vnímat sebe sama, osvobodit se od obav a osvoj si cvičení, která ti pomohou uskutečnit své nápady a přání. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.

Hodnota 67 €

 

Howard Martin: Jak tě tvé srdce může provést náročným obdobím

Zjisti, jak v náročných chvílích využít sílu svého srdce, jeho magnetické pole a intuici a jak dosáhnout koherence srdce a mozku. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.

Hodnota 67 €

Andreas Goldemann: Jak funguje intuitivní práce

Poznej, jak intuitivní zvuky a hlas čistí tvé energetické pole a vnáší ti do života změnu a léčení. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.
 
Hodnota 79 €

Bradley Nelson: Uvězněné emoce – Jak se zbavit emoční zátěže

Dr. Bradley Nelson ti vysvětlí, co jsou uvězněné emoce, jak ti mohou bránit žít podle tvých představ a jak se osvobodit od jejich fyzického a psychologického vlivu. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.

Hodnota 67 €

Andreas Goldemann: Bonusové léčení zvukem – Klid a obnova spojení 

Při tomto mimořádném léčení tě Andreas naučí se uvolnit, přijmout a vnímat se odlišnýma očima. Chceš se znovu naladit na sebe a nalézt svůj vnitřní klid? Dostupné v původním znění s českými titulky. 

Hodnota 99 €

Petra Brzović: V bezpečí a ve svém středu: 3dílný meditační balíček

3dílný meditační balíček s Petrou Brzović ti pomůže dostat se na tvé bezpečné místo, spojit se s vnitřním dítětem a se svým dechem. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.

Hodnota 67 €

Všechny tyto bonusy nyní dostaneš ke kurzu zdarma!  

Za kompletní balíček Domácí energetická lékárnička

VČETNĚ VŠECH BONUSŮ

po dobu trvání akce zaplatíš pouze

 

199 € 

nebo

zaplať ve 4 splátkách po 50 €

Náš 10dílný kurz Domácí energetická lékárnička zahajujeme 12. 6. 2023

{

„Moc děkuji za tento kurz, za všechno, co v něm s námi sdílíte. Jsem hluboce vděčný a odhodlaný pokračovat v tom procesu, který právě začal, denně meditovat a praktikovat. Nadchlo a dojalo mě, kolik se teď v mém životě odehrává setkání a událostí, které mě činí šťastným, obohacují mě a podporují můj růst.“

Marian

„Díky za tenhle kurz. Už nejsem žádný nováček, ale zúčastnit se Andreasova kurzu byl můj sen. Už jsem toho ve spirituálním světě zažila tolik, ale vždycky se naučím něco nového. 

Else

„Během Andreasových videí jdu hluboko do svého podvědomí a řídím ho. Tak hluboko mě dovedl právě Andreas a jsem mu za to neustále vděčná.“

Evie

„Jsem tak vděčná za tenhle úžasný kurz. Díky milé a laskavé společnost teď dokážu opravdu dobře meditovat a bezděčně si všímám jemných rozdílů. Jako by mi bylo „dovoleno“ cítit to, co běžně nosím v sobě, a jsem si jistá, že díky dechovým technikám a vědomému dýchání budu umět lépe zůstat se sebou, kdykoli budu chtít (v každodenním životě). DĚKUJI!”

Tanya

Garance 100% spokojenosti nebo vrácení peněz

Na jednu stranu tě láká naučit se, jak uzdravit své vnitřní i vnější energetické bloky silou zvuku, ale na druhou stranu váháš, zda je kurz pro tebe ten pravý? Chápeme tě. A proto když si kurz zakoupíš a do 14 dnů od nákupu dospěješ k rozhodnutí, že ti nesedí, stačí nám napsat e-mail na cesko@younity.one a my ti bez zbytečných otázek vrátíme celou zaplacenou částku.

Finanční situace tě nezastaví

Pokud máš nízký rozpočet a nemůžeš si nyní kurz dovolit, napiš nám e-mail na cesko@younity.one. Popiš nám stručně svou situaci a napiš, kolik si v tuto chvíli můžeš dovolit za kurz zaplatit. Společně se pokusíme najít řešení.

Často kladené otázky

Leave Blank

Jak bude kurz probíhat?

Od 12. 6. 2023 po následující měsíc se ti každé tři dny v naší online platformě kurzu zpřístupní nová kapitola. Po jejím otevření už ti k ní zůstává časově neomezený přístup. Krok za krokem si můžeš procházet všechny kapitoly i bonusy a kdykoli se k nim vracet. 

Potřebuji pro tento kurz nějaké zkušenosti?

Nepotřebuješ. A při samotném sledování kurzu stačí být pouze být v přítomnosti a věnovat Andreasovi pozornost.

K jakým dalším materiálům budu mít přístup?

Abychom tě na tvé cestě co nejlépe podpořili, přichystali jsme ti rozšiřující bonusy, které se ti budou postupně otevírat společně s jednotlivými kapitolami kurzu. Navíc budeš mít přístup k audionahrávkám všech kapitol i bonusů, takže se budeš moci učit kdekoli a kdykoli.

Vysílají se kapitoly živě?

Kurz se natáčí předem, abychom měli čas ho celý přeložit. V průběhu kurzu tě však čeká živé vysílání s Andreasem Goldemannem.

V jakém jazyce je kurz dostupný?

Všechna videa kurzu a téměř všechny bonusy jsou k dispozici s českým dabingem i v původním znění s českými titulky. Jeden bonus je k dispozici pouze v původním znění s českými titulky. Detailní popis najdeš v obsahu kurzu výše. 

Budu mít ke kurzu přístup už napořád?

Ano, po otevření všech kapitol budeš mít k celému obsahu kurzu neomezený, trvalý přístup.

Budu mít ihned přístup ke všem materiálům, i když si kurz zakoupím na splátky?

Ano. Jakmile si kurz objednáš a uhradíš první splátku, budeš mít ihned přístup ke všem jeho videím i bonusům.

Dostanu na konci kurzu certifikát?

Ano, na konci kurzu tě čeká osobní certifikát o úspěšném absolvování kurzu.

Můžu si kurz zakoupit později?

Ano, když si však kurz zakoupíš po 14. 6. 2023, zaplatíš za něj jeho běžnou cenu 499 € místo speciální ceny 199 €. 

A co když mi kurz nebude vyhovovat?

Když nám do 14 dní od nákupu napíšeš, že kurz nesplnil tvá čekávání a přeješ si ho vrátit, vrátíme ti celou zaplacenou částku.

Kdo je

Andreas Goldemann

Andreas Goldemann je intuitivní léčitel a ve svém oboru působí již přes 25 let. Během svých živých a virtuálních vystoupení dosud pracoval s více než 300 000 lidmi po celém světě.

Jakožto intuitivní léčitel a empat vnímá stres na fyzické, emocionální a éterické úrovni – při osobním i virtuálním kontaktu. Následně k lidem spontánně vysílá vhodné impulzy, aby tyto negativní stavy rozpustil.

Jeho jedinečný přístup spočívá v tom, že hlasem či písní zpívanou ve starokeltštině, druidském jazyce duše, pohybem a reflexí intuitivně spouští hluboké změny.